• GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín

< zpět na hlavní stránku

Vynikající výsledky letošních maturit za mimořádných podmínek

Dnes jsme obdrželi z CERMATu definitivní výsledky maturitních zkoušek 2020 a právě připravujeme Vaše maturitní vysvědčení. Samozřejmě nás zajímalo, jak letošní maturity dopadly s ohledem na velmi komplikované podmínky, za kterých letos proběhly – roušky, bezpečné vzdálenosti a neustálé dezinfikování v kombinaci s tříměsíční mezerou mezi běžnou výukou a jejich začátkem.

Přesto se ukázalo, že jste zúročili čas distanční výuky na výbornou! Z celkového počtu 140 maturantů prospělo 77 s vyznamenáním, z toho 29 s průměrem 1.00. Objevila se pouze dvě zaváhání v dílčích částech, které nebude problém na podzim opravit.

Jsme hrdí na Vaše výborné výsledky, které jsou nepochybně nejen výsledkem práce Vašich učitelů, ale také důkazem, že to s přípravou na budoucí životní dráhu myslíte vážně a postavili jste se k ní zodpovědně jako dospělí lidé. Protože letos neproběhne slavnostní rozloučení, blahopřeji Vám alespoň touto cestou k Vašim výsledkům, přeji Vám úspěšné složení přijímacích zkoušek a přijetí na vysoké školy, které si nejvíc přejete! Děkuji také Vašim rodičům za spolupráci se školou a Vaši podporu ve chvílích, kdy jste to nejvíce potřebovali. Doufám, že jim také poděkujete.

Přeji Vám všem do Vašeho dalšího života hodně štěstí.

Alena Štachová,
ředitelka školy

< zpět na hlavní stránku

English  German  France  Spain

Projekty z IROP a IPRÚ

Odkazy

Kde nás najdete

Adresa: nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín

Tel.: 577 007 444 | Fax: 577 007 445
E-mail:
gym@gjszlin.cz

Mapy.cz: Najdete nás zde

Partneři a projekty

Logo Zlínského kraje

Naše škola uzavřela smlouvu se Zlínským krajem o poskytnutí účelové neinvestiční dotace z rozpočtu Zlínského kraje ve výši 50 000 Kč na realizaci projektu Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje.

Projekty ERASMUS+

Logo Erasmus+

Projekty ESF

Realizovali jsme celou řadu projektů financovaných ESF fondy. Jejich přehled je k dispozici v sekci Projekty.

logo MU
Škola spolupracuje s Masarykovou univerzitou na projektu Partnerství ve vzdělávání.

Podporujeme talentované žáky – probuďte svůj talent prostřednictvím programu Centra pro talentovanou mládež www.ctm-academy.cz

Mezinárodní cena vévody z Edinburgu – posuňte své hranice a udělejte něco pro druhé, přihlaste se do týmu! www.DofE.cz

Eurocentrum
Škola spolupracuje s organizací Eurocentrum Zlín.