• GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín

< zpět na hlavní stránku

THE WINNER TAKES IT ALL!?

Tradiční konverzační soutěž pro nejpokročilejší studentky a studenty z kvinty - septimy a 1. - 3. ročníků se netradičně odehrála v online prostředí ve dnech 11. a 12. 1. 2021. Celkem 26 studentů nejprve prošlo úskalím písemné části a poté už se mohli chopit výzvy mluveného projevu na řadu témat od kultury, přes problémy ve společnosti až po nejfantasknější vize budoucnosti.

Loňská bronzová medailistka Klára Macků (O7.A) letos brala zlato s 94 body. Vytříbený projev zajistil 2. místo Matěji Ševčíkovi (1.A) s 92 body a v těsném závěsu dosáhla na cenné 3. místo Dita Krutilová (O5.A) s 91 body. Porotu dále zaujala svým nasazením Veronika Havlová (O6.A) na 4. místě s 88 body a velmi mile překvapil nováček soutěže Lucie Hábová (2.D) na 5. místě s 87 body.

Děkujeme všem zúčastněným za srdnatost, kvalitní výkony a smysl pro humor, který obě odpoledne příjemně zpestřil. A to, zda vítěz bere vše, se ukáže v okresním kole, kam postupují první dva soutěžící. Přejme jim všichni hodně štěstí!

Za PK AJ Eva Skopalová

< zpět na hlavní stránku

English  German  France  Spain

Projekty z IROP a IPRÚ

Odkazy

Kde nás najdete

Adresa: nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín

Tel.: 577 007 444 | Fax: 577 007 445
E-mail:
gym@gjszlin.cz

Mapy.cz: Najdete nás zde

Partneři a projekty

Logo Zlínského kraje

Naše škola uzavřela smlouvu se Zlínským krajem o poskytnutí účelové neinvestiční dotace z rozpočtu Zlínského kraje ve výši 50 000 Kč na realizaci projektu Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje.

Projekty ERASMUS+

Logo Erasmus+

Projekty ESF

Realizovali jsme celou řadu projektů financovaných ESF fondy. Jejich přehled je k dispozici v sekci Projekty.

logo MU
Škola spolupracuje s Masarykovou univerzitou na projektu Partnerství ve vzdělávání.

Podporujeme talentované žáky – probuďte svůj talent prostřednictvím programu Centra pro talentovanou mládež www.ctm-academy.cz

Mezinárodní cena vévody z Edinburgu – posuňte své hranice a udělejte něco pro druhé, přihlaste se do týmu! www.DofE.cz

Eurocentrum
Škola spolupracuje s organizací Eurocentrum Zlín.