Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

Středoškolský pohár sportovních gymnázií

Atleti našich sportovních tříd se zúčastnili Středoškolského halového poháru sportovních gymnázií, který se konal v úterý, 10. ledna v Praze.

Nejlepší umístění si přivezl sprinter Kryštof Kašpárek, který obsadil výborné druhé místo v běhu na 60 m časem 7,14 s.

Velmi pěkného umístění dosáhla Beáta Sedláčková ve vrhu koulí, když poslala čtyřkilové náčiní do vzdálenosti 11,64 metru, což stačilo na šesté místo.

Na hezkém sedmém místě se umístila Tereza Hromadníková ve skoku do dálky výkonem 5,09 metru. Ve stejné soutěži se na osmém místě umístila Marie Heimová, když se jí podařilo doskočit do vzdálenosti 4,95 m.

Hned dvakrát skončila desátá Markéta Škaldová. Nejprve v běhu na 60 m časem 8,26 s a poté na trati 150 m časem 19,84 s. Také na desátém místě skončil Marek Štefka v běhu na 300 m časem 37,96 s. Děkujeme našim školním atletům za vzornou reprezentaci naší školy.