Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

Halové Mistrovství Moravy a Slezska v atletice

První vrchol letošní atletické halové sezony přinesl studentům našeho gymnázia celkem pět stříbrných a jednu bronzovou medaili.

Nejúspěšnějším závodníkem byl žák 3.D Lukáš Mazurek, který si přivezl hned dvě stříbrné medaile, když jenu vybojoval v běhu na 200 m časem 22,53 s a druhou z dvojnásobné trati, kterou zaběhl v čase 50,04 s.

Za druhé místo ve skoku o tyči výkonem 3,11 m a třetí místo v trojskoku dlouhém 11,52 m si dvě medaile na krk pověsila také juniorka, žákyně 2.D Tereza Hromadníková.

Další stříbrnou medaili získala Markéta Škaldová z 4.D v běhu na 400 m časem 59,98 s, a také Petra Herzogová ze 3.D na trati 800 m výkonem 2:14,74.

Stříbrnou medaili si také vybojoval náš loňský maturant Tomáš Holý v trojskoku, když skočil do vzdálenosti 14,50 m.

Všem našim školním atletům blahopřejeme k dosaženým výkonům a děkujeme za vzornou sportovní reprezentaci školy.