Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

Dvojnásobná Mistryně České republiky seniorské kategorie v gymnastickém aerobiku

Dvojnásobnou Mistryní České republiky v gymnastickém aerobiku pro 2017 v seniorské kategorii se stala naše žákyně třídy 06.A, otrokovická Barbora Karlíková.

O uplynulém víkendu se ve zlínské sportovní hale konal již 11. ročník mezinárodních závodů v gymnastickém aerobiku "CZECH AEROBIK OPEN" ,v rámci kterého byly rozděleny také tituly Mistryň České republiky pro rok 2017.

Letošního ročníku se účastnili závodnice a závodníci z Běloruska, Číny, Estonska, Finska, Maďarska, Rakouska, Rumunska, Ruska, Řecka, Slovenska, Švédska a samozřejmě České republiky.

První start v seniorské kategorii byl pro otrokovickou Barboru Karlíkovou, závodnici ASC Zlín, velmi úspěšný, když v závodě MČR získala v kategorii jednotlivců zlato. Druhý titul Mistryně získala v kategorii trojic společně se svými týmovými kolegyněmi ze Sport Aerobiku Liberec.

V mezinárodním závodě CZECH AEROBIK OPEN se Barbora probojovala v kategorii jednotlivců až do finále , kde obsadila skvělé 6. místo. Trojice ve složení Karlíková Barbora/ASC Zlín/, Kočová Tereza a Bernátová Kristýna /SA Liberec/ dosáhly v mezinárodním závodě na stupně vítězů a zaslouženě získaly bronz. Vítězem se staly závodnice z Číny, druhé místo získaly Finky.

Blahopřejeme Barboře k vynikajícím sportovním výsledkům a úspěchům.

Děkujeme za vzornou reprezentaci České republiky a naší školy.