Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

I házenkářky umí dávat koše

V pátek 10. listopadu si 12 dívek našeho gymnázia zajelo poměřit své síly v okresním turnaji v košíkové.

Vhledem k tomu, že jsme byli nuceni tým sestavit až na poslední chvíli, se nově složená parta v prvních minutách úvodního utkání trápila a prohrávala po 5 minutách 12:0. Protože jsou však tyto dívky zkušené sportovkyně, dokázaly se po prvním náporu rychle vzpamatovat, a ke konci první poloviny zápas vyrovnaly. Ve druhém poločase děvčata naší školy dokonce vedla. Bohužel v závěru přišly 3 trestné hody po sobě a zápas skončil 21:18 ve prospěch gymnázia z Lesní čtvrti. Pak již pokračovala spanilá jízda našich dívek a další žádný zápas již neprohrály.

Obsadily stříbrné pozice a daly najevo, že i nově složený tým bude patřit na špičku okresu či kraje.