Halové Mistrovství ČR v atletice

Letošního Halového Mistrovství ČR v atletice se zúčastnilo 5 atletů našich sportovních tříd.

Největší úspěch a stříbrnou medailí ve skoku do dálky dorostenců získal student 2.D Jiří Mičke za skok dlouhý 6,97 m a vytvořil si letošní nejlepší výkon. K celkovému vítězství mu scházely pouze 3 cm.

Osmé místo ve finále dorosteneckých trojskokanů obsadil student 1.D Filip Kozubík, když skokem dlouhým 12,61 m a také si vytvořil nový osobní rekord.

V běhu na 800 m nás reprezentovali dva závodníci. V kategorii juniorů to byl studen 2.D Ondřej Koníček, který obsadil časem 2:00,43 min 12. místo a vytvořil si osobní rekord.

Jeho tréninková partnerka, studentka 3.D Zuzana Zouharová zaběhla čas 2:21,77 min a skončila na 11. místě.

Sedmnácté místo v běhu na 60 m př. obsadila studentka 3.D Jolana Hašová. Kolize hned na první překážce ji zpomalila. Přesto zaběhla velmi slušný čas 9,20 s, který bohužel na postup do finále nestačil

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Zapsal: Laciga