logo    Galerie nejlepších


Galerie nejlepších sportovců

Vítězslav Veselý

atletika - reprezentant ČR - oštěp
olympionik
mistr světa Moskva 2013
mistr Evropy Helsinky 2012
vítěz Diamantové ligy
zlato MČR 2008, 2010, 2011, 2012
na střední škole trénoval v naší školní atletické oštěpařské skupině vynikajícího oštěpařského trenéra PhDr. Jaroslava Halvy



Jana Komrsková

sportovní gymnastika
Česká reprezentantka
Olympionička
Mnohonásobná mistryně ČR
MS 1999 Tian Jin - 9. místo
MS Evropy ME 2000 Paříž - 10. místo
OH 2000 Sydney - 11. místo přeskok, 29. místo víceboj
Světový pohár 2000 Paříž - 2. místo
4. místo Gent - Belgie



Adéla Sýkorová

sportovní střelba
Mistryně ČR - juniorka, pětinásobná mistryně ČR
1.místo na mezinárodních závodech v Mnichově
2.místo na mezinárodních závodech v Holandsku
Česká reprezentantka ve sportovní střelbě - olympionička
Bronzová medaile za střelbu z malorážky OH v Londýně 2012



Daniel Málek

plavání
Český reprezentant v plavání
olympionik
ME krátký bazén 1996 3. místo 100 M
1997 Evropský šampionát v dlouhém bazénu - dvě bronzové medaile na obou prsařských tratích
OH2000 Sydney, finále 100 a 200 metrů prsa 2x páté místo
Evropský šampionát v r.2000 1. místo na 50P
Mnohonásobný mistr ČR
Absolvent našeho gymnázia



Lukáš Macek

plavání
český juniorský a seniorský reprezentant
8násobný vítěz amerického univerzitního mistrovství NAIA
mistr ČR dospělých a dorostu
mnohonásobný medailista MČR dospělých a dorostu


Veronika Andrýsková

ČR dorostenka, házená
1. místo MČR Písek 2011/2012 - starší žačky



Adam Bartoš

reprezentant ČR ve volejbale - širší výběr
Junior
4. místo extraliga kadeti
1. místo - beach volejbal, Olympiáda Dětí a mládeže



Adéla Baumbachová

ČR házená - spojka
dorostenka
1. m. MČR 2014 - nejlepší hráčka
6. m. MČR 2013
1. m. Letní olympiáda dětí a mládeže 2013


Karel Beníček

plavání
Český reprezentant
účastník ME juniorů
2x2. MČR - 50m znak



Iveta Blažková

ČR házená
dorostenecká MČR 2010



Petra Borovičková

atletika
juniorská reprezentantka
skok vysoký
běh 100m překážky
sedmiboj



Lukáš Buchta

lední hokej - obránce
ČR do 18 let
3xMČR, PSG Zlín



Michaela Budayová

házená
juniorský reprezentant do 20 let



Tomáš Burša

fotbal
juniorský reprezentant do 17 let
vítěz Nike premier cup



Zuzana Cedidlová

házená
3x mistr ČR



Martin Čech

lední hokej
juniorský reprezentant do 18 let
3.místo v juniorské lize



Filip Čermák

Reprezentant ČR v atletice - oštěp
3. místo MČR juniorů - dorostenec
2. místo MČR na dráze - junior
2. místo Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek
3. místo MČR na dráze - junior



Martina Černochová

reprezentantka ČR v atletice (žákyně)
běh na 60 m - 7,70s
1. místo MČR Olomouc
1. místo Olympiáda dětí a mládeže
2. místo MČR v hale



Libor Černocký

ČR v orientačním běhu - junior
Kategorie H20
21. m. JMS Finsko 2017
1. m. republikové finále škol 2017
2. m. MČR sprint - Uh. Brod 2016
3. m. MČR štafety - Nový Bor 2016



Daniel Dlabaja

ČR v ledním hokeji
PSG Zlín
Anaheim Wildcats
3. m. extraliga st. dorostu 2013/2014
High school championship 2016/2017



Jan Dluhoš

ČR v ledním hokeji
Junior do 18 let
Obránce
Aukro berani Zlín
Turnaj 5 zemí
2016 2.m, 2017 3.m
Mezinárodní turnaj Canada World Hockey Challenge 2017
MS v Rusku do 18 let 2018



Kryštof Dvořáček

ČR v ledním hokeji
útočník - levé křídlo
aukro Berani Zlín
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2014
4. m. MČR Hradec Králové



Jaroslav Filák

lehká atletika
mistr ČR dorostu 2003
vítěz MU ČR-SR-Maďarsko 2003
3. místo v hale 2003



Veronika Fuksová

ČR házená - spojka
dorostenka
MČR 2013
1. m. LODAML 2013



Zuzana Gabrielová

ČR v alpském lyžování
juniorka
2.MČR - obří slalom
3.MČR SG
3. místo Mládežnická olympiáda Špindlerův mlýn



Natálie Gärtnerová

Házená ČR, dorostenka
1. m. MČR st. žákyně
3.m. MČR dorost



Marcela Gorecká

lehká atletika
2. místo na MČR žactva 2003 v hale 60m, 150m



Šimon Hána

ČR atletika - dálka
sprint - dorostenec
1. m. MČR žáci 2014 - 150 m hala
3. m. MČR - dálka - 150 m - venku
1. m. 4x100 m štafeta
Maribor
2. m. MČR trojskok 2015



Petra Hefková

Fitness aerobic, ČR seniorka
1. m. Mistrovství Belgie 2010 - Gent
6. m. Mistrovství Evropy - junioři 2012



Petra Herzogová

ČR atletika - dorostenka
1. m. MČR družstva - štafeta 4x400 m
2x stříbrná medaile v běhu na 800 m



Veronika Holčíková

ČR dorostenka, házená
1. místo v házenkářském desetiboji 2010
1. místo v středomoravské lize 2010



Lenka Hradilová

ČR v házené
interliga ženy
2.místo industrial cup 2007 Jičín



Jan Huták

Český reprezentant v plavání
junior
5 a 200m motýl, 200 m kraul
2xMČR - 200 motýl
2. MČR - 200 kraul



Zuzana Charvátová

sjezdové lyžování
Juniorská reprezentantka
20. místo v žebříčku ČR



Gabriela Chudárková

plavání
Kandidátka seniorské reprezentace ČR volný způsob, znak
1. m. 50Z LMČR 2014
3. m. 50VZ LMČR 2014 dospělí
3. m. 100VZ LMČR 2015 dospělí



Aneta Jagošová

ČR, dorostenka, házená
1. m. MČR st. žákyně
3. m. MČR dorost



Lucie Janečková

sportovní gymnastika
reprezentantka kategorie ženy
finalistka víceboje 19. místo na ME juniorů



Jan Jelínek

ČR plavání - junior
1. MČR 2010 100 m prsa, MČR 2011 3. m.



Michal Jordán

ČR v ledním hokeji
Účastník Světového šampionátu v ledním hokeji U-20
Hráč týmu Carolina Huricans (2008)
Draftován týmem SKA St. Petersbug v r. 2009



Jakub Juránek

lehká atletika
reprezentant do 15 let
2x3.místo na mistrovství ČR (skok daleký, 4x60, 3x300)



Rudolf Kafka

ČR v házené, starší dorostenec
3x6m. MČR 2010, 1.m. 2. liga st. dorost



Denisa Kamenářová

ČR v házené
dorostenecká MČR 2008, vítězka turnaje ve Švédsku 2010 – Lunda Spelen



Barbora Karlíková

Gymnastický Aerobik
ME Portugalsko
Mistryně ČR
MS Mexiko 15. místo
ME Minsk 2019 6. m



Petr Klimek

ČR v basketbalu
muži A



Marek Kolář

ČR v plavání
50,100,200m volný způsob
2x2.místo MČR
3.místo MČR



Vendula Kolářová

reprezentantka ČR v atletice
Dorostenka
kladivo, disk
1. MČR v kladivu r.08, 2. MČR v disku r.08
1. MČR v kladivu r.09, 2. MČR v disku r.09



Klára Kolomazníková

ČR v házené
dorostenecká MČR 2008, vítězka turnaje ve Švédsku 2010 – Lunda Spelen



Aneta Komrsková

atletika
MČR 2009 dráha 2. místo - sedmiboj, 2x3. místo (dálka, výška)
2010 dráha 1. místo - sedmiboj, hala 3. místo - pětiboj



Michaela Kolářová

ČR v házené
dorostenka
dorostenecká házenkářská MČR v desetiboji 2010



Lukáš Kovačík

fotbal
juniorský reprezentant do 17 let
vítěz Nike premier cup



Eva Kozmíková

ČR v atletice
juniorka překážky
MČR 4. místo 60m překážek



Tereza Krajčová

ČR dorostenka, házená
1. místo v házenkářském desetiboji 2010
1. místo v středomoravské lize 2010



Jan Krba

volejbal
absolvent našeho gymnázia
účastník světové universiády 2010 v Indii
extraligový hráč týmu Fatra EkoSolar Zlín



Monika Kříčková

ČR dorostenka, házená
1. místo v házenkářském desetiboji Olomouc 2009
3. místo v celostátní dorostenecnké lize 2011/2012



Iva Kubišová

stolní tenis
Juniorská reprezentatnka
MČR
Mistrovství Evropy družstev - Bratislava
6. místo - juniorů



Michaela Kučerová

ČR dorostenka, házená
1. místo v házenkářském desetiboji 2010
1. místo v středomoravské lize 2010



Tomáš Kudělka

hokej
2. místo světový pohár
2x2. místo extraliga dorostu
3. místo extraliga juniorů



Kateřina Kuldová

ČR v plavání CATHS
mnohonásobná mistryně ČR
100 m znak
MS Holadsko 9.m. 2010
ME v Berlíně 8. m. 2011



Tomáš Kulenda

reprezentant do 15 let - Kladivo
2.místo na mistrovství ČR
2.místo na mezistátním utkání



Lenka Kysučanová

házená
Juniorská reprezentantka do 18 let



Barbora Lacigová

ČR v atletice
juniorka
MČR trojskok



Karolína Letochová

ČR v házené, dorostenka
dorostenecká házenkářská MČR v desetiboji 2010



Erika Lorencová

ČR v kladivu
1. MČR Juniorky
MČR v disku
5. MČR v kouli



Martin Lučka

hokej
Juniorský reprezentant do 18 let



David Machálek

ČR v atletice
junior
mistr ČR 2005 - trojskok



Dana Machálková

ČR v tenise
1. místo v roč. 1992 v ČR
mistryně ČR ve čtyřhře
vítězství 2 celostátních turnajů ve dvouhře i čtyřhře kat. A



Adéla Maňáková

ČR v atletice
dorostenka, 400,800m
MČR 4.místo 800m



Petr Marčík

fotbal
český fotbalový reprezentant
2.místo ve světovém finále Nike cupu 2002
starty v reprezentaci ČR



Šárka Marčíková

házená
3x MČR
účastnice ME Srbsko



Lucie Matoušková

házená
juniorská reprezentantka do 20 let
3. místo v celostátní lize



Lukáš Mazurek

atletika
ČR v atletice
200m hl.
400m - přek.
4.m. mezistátní utkání Trnava
Olympic hopes - Polsko 2. m.
4. m. MČR 300 m - přek.



Barbora Miklová

Tenis ČR
1. m. ME družstev
3x MČR
2. m. junior. žebříček ČR
250. m. svět. žebříček kat. do 18 let



Štěpán Mikoška

jun. reprezentant ČR
atletika
hod oštěpem
MČR juniorů 2. místo
MČR do 22 let 5. místo



Barbora Mikulínová

ploutvové plavání
reprezentantka-juniorka
4x mistryně republiky
4.místo na ME juniorů



Jakub Motyčka

ČR ve volejbalu
3. místo na turnaji R. Myslíka v J. Hradci



Rostislav Navrátil

atletika
reprezentat ČR
2x 1. místo na 100 a 200m MČR 2009
2. místo 100, 200m - ČR, Slovensko, Maďarsko



Gabriela Nygrýnová

házená
ČR v házené, dorostenecká MČR 2010



Andrea Očadlíková

házená
1. místo mezinárodní házenkářský turnaj na Makarské - Chorvatsko



Julie Ondová

ČR v gymnastickém aerobiku, seniorka
MS 2008 – Německo,12.m.Světový pohár 2008 – Bulharsko, 9m. Trio, Mezinárodní závod 2008 – Slovak open, 1.m. Trio, Londýn 1.m. Trio, Mezinárodní závod 2009 – Německo, 1.m. Trio, 1.m. Group, Czech open – Zlín 1.m. Trio, 2.m. Group, Mezinárodní závod 2010 – Vídeň, 3.m. Trio, Mezinárodní závod 2011 – Czech open – Zlín, 1.m. Trio



Zuzana Ondrášová

házená
reprezentantka-kadetka
3.místo na mezinárodním turnaji v Dubnici



Adam Pašiak

atletika
desetiboj
tyčka mistr ČR – dorost



Kateřina Pašiaková

lehká atletika
reprezentat do 15 let
2x3.místo na mistrovství ČR (překážky 100 a 200m)



Tereza Pekárková

Gymnastický aerobic, ČR juniorka
6násobná MČR - IV + TRIO
OPEN - mezinárodní závod - TRIO 1. místo, IV 4. místo
Juniorské MS ve Francii 18. místo



Josef Polách

atletika
dorostenec
MČR v hale 60m překážky
2.místo v běhu na 200m-mezistátní utkání ČR, SR, MAĎ.



Daniel Polášek

ploutvové a rychlostní plavání
junior, reprezentant ČR
10. m. ME Bělehrad 2015
3. m. Světový pohár Lignano 2015
1. světový pohár Aix-N-Provence 2016
MČR 2014, MČR 2015



Beáta Polišenská

ČR v ploutovém plavání
2011 MČR 7x1. místo, 1x2. místo
Finále světového poháru China-Yantai 6. na 50Bf, 5. na 100Bf, 6. na 200Bf, celkově 3. ve Světovém poháru



Lucie Polomíková

ČR házená - pivot dorostenka
1. m. MČR 2014
1. m. ZUG - Švýcarsko
6. m. MČR 2013
1. m. LODAML 2013



Marie Popelková

ČR házená
reprezentace - juniorky, křídlo
6. m. MČR 2013
1. m. MČR 2014



Pavla Poznarová

házená
Česká reprezentantka v házené talent roku 2004
2. místo ČR starší dorost 2002-2003
3. místo ČR ženy 2003-2004
Účast na ME 2003,2004



Radek Pumprla

ČR v basketbalu, dorostenec
2. místo ME Pardubice, 3. místo MČR dorost



Dalibor Řezníček

lední hokej
obránce
1. místo na MČR - Juniorská extraliga
extraligový hráč PSG Zlín



Jakub Šamša

ČR ve sportovní gymnastice
MČR 2011 2.m. - gymn. víceboj, kvalifikace ME Francie 2012



Pavel Sedláček

ČR do 18 let, lední hokej
junior, útočník, 2x MČR, PSG Zlín



Zbyněk Sekanina

plavání
reprezentant ČR od roku 2003
2x3.místo na mistrovství ČR v roce 2004
mistr ČR dorostu na 200m v roce 2003



Aneta Šišková

Fitness aerobic, ČR seniorka
1. m. Mistrovství Belgie 2010 - Gent, 6. m. Mistrovství Evropy - junioři 2012



Miroslava Škubalová

sjezdové lyžování
Česká reprezentantka ve sjezdovém lyžování
3. místo v kategorii (r.n. 1988)
9. místo celkově ČR



Jaroslav Šmotek

lehká atletika
Reprezentant do 17 let
Mistr ČR na 200m v hale (dorost)
3. místo 100m na mezistátním trojutkání v Maďarsku
halový seniorský mistr ČR v běhu na 60m



Karolína Štěpánová

moderní gymnastika - seniorka
2.m. MČR Brno
postup na MS Brno
10. m. Estonsko 2016
2. MČR postup na MS
Fajerské ostrovy 2015
8. m. světový pohár
Estonsko 2015
3.m. MČR 2014
postup na MS Moskva


Žaneta Stojarová

házená
3x mistr ČR



Barbora Svozilová

atletika
MČR v hodu oštěpem 2004, 2006
3.místo mezistátní utkání 2004,2006 ČR, MAĎ.,SR



Kamil Švrdlík

basketbal
Juniorský basketbalový reprezentant



Klára Talašová

házená
3x mistr ČR



Nela Tinková

házená
juniorská reprezentantka do 20 let
3.místo v celostátní lize



Kristýna Toufarová

atletika
100m překážek
kvalifikace MS v Brixenu
MČR 2x1. místo



Matěj Uchytil

ČR ve volejbalu
junior, Mistr Střední Evropy 2011, 3.m. kadeti MČR



Jiří Vašíček

volejbal
Český reprezentant
1. místo Olympiáda dětí a mládaže - beach volejbal
3. místo Olympiáda dětí a mládaže - volejbal
4. místo Extraliga - kadeti



Barbora Vašulková

ČR dorostenka - házená
1. m. MČR starší žákyně
3. m. MČR dorost



Tomáš Verner

lehká atletika
reprezentant do 15 let - překážky
2.místo na mezistátním utkání v Nitře
2.místo na mezistátním utkání v Třinci



Tomáš Veselý

taekwondo wtf
Mistr ČR 2000
Mistr ČR 2003
Mistr Bruselu (Belgie) 2001
Mistr Valencie (Španělsko) 2002
Vicemistr Rakouska 2001
Vicemistr Madridu 2003
2. Vicemistr Dánska a Grónska
Několikanásobný vítěz seriálu Pražské ligy taekwondo WTF
Dvojnásobný vítěz Zlínského poháru


Roman Vlach

hokej
extraligový hráč ledního hokeje,hokejový celek PSG



Markéta Vítková

ČR v gymnastiském aerobiku, seniorka
ČR v gymnastickém aerobiku, MS 2008 Německo 12.m
Světový pohár 2008 - Bulharsko 9.m trio, Londýn 1.m trio, Mezinárodní závod 2009 - Německo, 1.m
Mezinárodní závod 2011 Czech open Zlín 1.m trio



Karolína Vlachová

ČR v tenise
dorostenka
přebornice kraje, FED CUP



Kristýna Vlková

ČR v házené, starší dorostenka
1. místo na mezinárodním turnaji 2010 ve Švédsku



Renáta Voráčová

tenis
Vítězka prestižního turnaje v americkém Mexico City
Juniorská reprezentantka
Mistrovství Evropy 2000 do 18 let 1. místo čtyřhra
5místo na žebříčku ITF - juniorů
Zvítězila na několika turnajích ve dvouhře, čtyřhře



Tereza Vyoralová

aerobic
3.místo mistrovství světa 2003 fitness
vícemistryně ČR 2002



Matěj Zábojník

plavání
český juniorský a seniorský reprezentant
mistr ČR dospělých a dorostu
mnohonásobný medailista MČR dorostu a dospělých


Klára Zábojníková

ČR triatlon - plavání
Mladší dorostenka
MČR v triatlonu
8. m. Závod olympijských nadějí Karlovy Vary



Markéta Zahradníčková

ČR v házené
Mladší dorostenka
MČR házená 2015-2016
1. místo - házenkářský desetiboj 2013-2014
1. místo - Prague handball cup 2015-2016
1. místo školní liga házené


Andrea Zátopková

triatlon
Česká reprezentantka
5. místo v MEJ Karlovy Vary
1. místo MČR dorost 2003
1.místo Český pohár 2003



Lenka Zeťková

lehká atletika - oštěp
2.místo na MČR dorostu 2004
3. místo na MU ČR-SR-MAĎARSKO 2004
3. místo na MU ČR-SR 2003



David Zumer

ČR v basketbal
kat. U17, ME 2011 2.m.
MČR 2011 3. m