Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

Mistrovství světa ve sportovním aerobiku Vídeň 2016

Vynikajícího sportovního úspěchu dosáhla naše žákyně Vanda Šimková (03.A). Ve dnech 18.10 – 22.10. 2016 se zúčastnila Mistrovství světa FISAF International ve sportovním aerobiku ve Vídni, odkud si dovezla stříbrnou a bronzovou medaili.

Ve Vídni na světovém šampionátu Vanda startovala ve věkové kategorii kadetů (11–13 let) jednotlivci ženy a v triu.

Vanda Šimková za svůj strhující finálový výkon získala stříbrnou medaili a vybojovala titul vicemistryně světa v individuální kategorii kadetek – žen a spolu se svým týmem získala krásnou bronzovou medaili.

Vanda trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a svými letošními skvělými výkony – Vicemistryně ČR, Evropy i světa vzorně reprezentuje Českou republiku, naši školu a město Zlín.

Blahopřejeme Vandě Šimkové a její paní trenérce Mgr. Monice Váňové ke skvělému sportovnímu úspěchu.

Děkujeme za vynikající sportovní reprezentaci České republiky a naší školy.