Gymnázium a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Zlín

< zpět

Krajské kolo základních škol a víceletých gymnázií v plavání

Ve středu 2.11. 2016 se konalo Krajské kolo základních škol a víceletých gymnázií v plavání. Byla to především soutěž družstev. Naše škola měla zastoupení ve všech 4 kategoriích.

Mladší dívky (kategorie III) ve složení: Machalíčková Klára, Hanáková Klára, Krutilová Dita, Vaňharová Vendula, Jarolímová Sarah, Pekařová Kateřina a Bobáková Nikol se bohužel na stupně vítězů neprobojovaly.

Starší děvčata (kategorie IV) v sestavě: Svobodová Eva, Fridrichová Natálie, Mikesková Markéta, Miklová Eliška, Šimková Vanda a Teplá Nikola si vyplavala v soutěži týmů stříbrné medaile.

V této kategorii si na stupně vítězů vystoupila: Svobodová Eva - 2. místo 50 VZ, Teplá Nikola - 2. místo 50 Z, štafeta 3 x 5 PZ - 3. místo a štafeta 6 x 50 VZ - 1. místo.

Stejně, a to stříbrně, se zadařilo doplavat týmu mladších chlapců (kategorie III) ve složení: Herčko Petr, Matúšů Václav, Koníček Lukáš, Váňa Filip, Uhlář Jan, Kuna František, Krčma Filip a Křenek David.

Vylovit medaile dokázali: Křenek David - 2. místo 50 P, Kčma Filip - 3. místo 50 P, Kuna František - 3. místo 50 Z, štafeta 6 x 50 VZ - 1. místo.

Nejúspěšnější kategorií naší školy byli starší chlapci (kategorie IV), kteří soutěž družstev vyhráli. Tento tým tvořili: Dočkal Oliver, Malušek Václav, Bednařík Kryštof, Cach Sebastian, Dynka Matyáš a Kadlec Patrik.

Medailoví byli: štafeta 6 x 50 VZ - 1. místo, Dočkal Oliver - 2. místo 50 VZ, Cach Sebastian 3. místo 50 VZ.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k výkonům.