• GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín

< zpět na hlavní stránku

Zájezd do Bavorska

Ve dnech 25.–26. dubna navštívili naši studenti pod vedením Mgr. Velčovské a Mgr. Davidové Kubinové nejkrásnější místa Bavorska. Bylo to především hlavní město této spolkové země Mnichov.

Kromě Olympiaparku a Muzea BMW a BMW- Welt jsme si prohlédli centrum města – Viktualienmarkt, Frauenkirche, Marienplatz s Novou radnicí, Hofbräuhaus (nejstarší pivnice s překrásným interiérem ale pochmurnou historií) a vystoupali jsme 300 schodů na vyhlídku věže Peterskirche.

Noc jsme strávili v malém hostelu München Hackerbrücke a po brzké snídani jsme se vydali na cestu na hrad Neuschwanstein. Po náročném stoupání jsme si užili prohlídku tohoto zajímavého a pro Bavorsko typického hradu. Kolem 13. hodiny jsme vyjeli směr Garmisch-Partenkirchen. Prohlédli jsme si skokanské můstky a prošli jsme si centrum tohoto malebného horského městečka. No a pak už nás čekala jen cesta domů.

Trochu se nám pokazilo počasí, ale to nám rozhodně nemohlo zkazit dobrou náladu, která panovala mezi námi po celou dobu. Všichni naši studenti byli skvělí, nikdy jsme na nikoho nemuseli čekat a i jejich vystupování bylo zrcadlem nejen jich samotných, ale i naší školy.

Byla to skvělá akce a už se těšíme na další poznávání německy mluvících zemích!

Macht’s alle gut!

< zpět na hlavní stránku

English  German  France  Spain

Projekty z IROP a IPRÚ

Odkazy

Kde nás najdete

Adresa: nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín

Tel.: 577 007 444 | Fax: 577 007 445
E-mail:
gym@gjszlin.cz

Mapy.cz: Najdete nás zde

Partneři a projekty

Logo Zlínského kraje

Naše škola uzavřela smlouvu se Zlínským krajem o poskytnutí účelové neinvestiční dotace z rozpočtu Zlínského kraje ve výši 50 000 Kč na realizaci projektu Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje.

Projekty ERASMUS+

Logo Erasmus+

Projekty ESF

Realizovali jsme celou řadu projektů financovaných ESF fondy. Jejich přehled je k dispozici v sekci Projekty.

logo MU
Škola spolupracuje s Masarykovou univerzitou na projektu Partnerství ve vzdělávání.

Podporujeme talentované žáky – probuďte svůj talent prostřednictvím programu Centra pro talentovanou mládež www.ctm-academy.cz

Mezinárodní cena vévody z Edinburgu – posuňte své hranice a udělejte něco pro druhé, přihlaste se do týmu! www.DofE.cz

Eurocentrum
Škola spolupracuje s organizací Eurocentrum Zlín.