• GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín
  • GJŠ Zlín

< zpět na hlavní stránku

Třetí Mezinárodní setkání týmů projektu HEREDITAS, programu Erasmus+

Třetí Mezinárodní setkání týmů projektu HEREDITAS, programu Erasmus+ proběhlo ve dnech 6.–10. května v Krieza Middle School, Krieza, Řecko. GJŠ Zlín na tomto setkání reprezentovali žáci kvarty, Sarah Jarolímová, Tadeáš Juříček, Kateřina Pekařová a Matěj Sedlák.

Hlavním tématem setkání byla architektura, architektonické památky a skvosty jednotlivých zemí.

V průběhu příprav museli tedy členové našeho týmu připravit mnoho materiálu. Podnikli několik výprav za významnými památkami Česka, například do Kutné Hory nebo Telče. V průběhu výprav pořizovali fotografický materiál a videa, která poté upravovali a doplňovali anglickým textem, aby mohli své výsledky prezentovat na mezinárodním setkání.

Součástí naší cesty na projektovou aktivitu byla také návštěva hlavního města Řecka Atén, prohlídka Akropole a muzea Akropole, navštívili jsme ostrov Aegina. V průběhu samotného setkání jsme podnikli výlet do města Eritrea, kde jsme také navštívili amfiteátr a muzeum, prohlédli jsme si město Chalkida a blízké hory.

Přestože účast na projektu vyžaduje hodně práce, přináší žákům také mnoho zážitků, zkušeností a nových přátelství. Další setkání našeho projektu HEREDITAS se uskuteční v Chorvatsku ve městě Sisak a bude zaměřeno na kroje různých regionů.

< zpět na hlavní stránku

English  German  France  Spain

Projekty z IROP a IPRÚ

Odkazy

Kde nás najdete

Adresa: nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín

Tel.: 577 007 444 | Fax: 577 007 445
E-mail:
gym@gjszlin.cz

Mapy.cz: Najdete nás zde

Partneři a projekty

Logo Zlínského kraje

Naše škola uzavřela smlouvu se Zlínským krajem o poskytnutí účelové neinvestiční dotace z rozpočtu Zlínského kraje ve výši 50 000 Kč na realizaci projektu Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje.

Projekty ERASMUS+

Logo Erasmus+

Projekty ESF

Realizovali jsme celou řadu projektů financovaných ESF fondy. Jejich přehled je k dispozici v sekci Projekty.

logo MU
Škola spolupracuje s Masarykovou univerzitou na projektu Partnerství ve vzdělávání.

Podporujeme talentované žáky – probuďte svůj talent prostřednictvím programu Centra pro talentovanou mládež www.ctm-academy.cz

Mezinárodní cena vévody z Edinburgu – posuňte své hranice a udělejte něco pro druhé, přihlaste se do týmu! www.DofE.cz

Eurocentrum
Škola spolupracuje s organizací Eurocentrum Zlín.