Triumf našich angličtinářů
Klára Macků (O7.A) a Matěj Ševčík (Č1.A) slavili úspěch již minulý měsíc svou první a druhou příčkou v okresním kole konverzační soutěže v angličtině. Dne 16. 4. 2021, však svůj úspěch korunovali při krajském kole téže soutěže. Matěj zvítězil se 144 body z maximálního počtu 150 bodů a Klára skončila se 141 body stříbrná. Jejich umístění je výsledkem precizních výkonů, skvělých vědomostí a dokonalé angličtiny, což posoudilo 6 porotců ze 6 gymnázií Zlínského kraje. Je radost vidět, že i v "době temna" našim studentům "svítí slunce".
Děkuji za vzornou reprezentaci školy a upřímně blahopřeji k neobyčejnému úspěchu.
Zdeňka Mňačková









