Brownies u Mariah
V úterý 16. 4. Jsme si s holkama a paní učitelkou Mynářovou udělaly výlet za Mariah do jejího malého bytu u zdravotní školy. Mariah velmi ráda vaří, takže jsme se s ní domluvily a společně jsme upekly brownies. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne, skvěle jsme si popovídaly a brownies se nám úspěšně povedlo. Doufáme, že si to někdy zase zopakujeme a vřele to můžeme doporučit i všem ostatním.
Mgr. Dana Mynářová, Karolína Mašláňová, Kateřina Poláková, Adéla Ondrová Č2. A









